| Bogdanmanolachi a întrebat:

Dupa parerea voastră, în ce orase ale României merita sa locuiești în ziua de azi și de ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Brasov, Timisoara sau Cluj. Clujul imi place in zona periferiei, Timisoara tot asa unde sant blocurile moderne sau casele moderne, Brasovul e misto oriunde ai merge. De ce pentru ca e mai multa civilizatie si putini dezaxati / rapandule. Peste tot lumea minte dar e mentalitatea aia de occident respect mai mult fata de cetatean

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cluj, București, Iasi, Timișoara, Oradea, Sibiu, Brasov.

| Celcestietot a răspuns:

Oriunde te simti bine.

| Invictusman a răspuns:

Unde te simți tu ok și ești apreciat ca om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde nu sunt tigani.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia ar trebui rezolvati cu rusii care sau dus in ucraina. Mai bine ajungeau la noi si impuscau tiganimea din tara