| DracuIa a întrebat:

Dupa propria voastra experienta, cine stie mai bine sa tina un secret, femeile sau barbatii?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ar fi să ascultăm vorba că "Femeile sunt țațe, bârfitoare, bla, bla, bla.", ar trebui să credem că ladys astea nu știu să țină un secret, but happy eu am văzut niște bărbăței bârfitori și țățișor; mai ceva ca femișoarele, deci happy

Aș zice că și unii și alții în egală măsură pot scăpa câte un secret sau la polul opus nu pot ține niciun secret. happy

Ca și un comentariu suplimentar, aș adăuga că, indiferent de gen, introvertiții sunt cei mai buni la păstrat secrete, deoarece ei sunt mai pustinici și nu-s dornici să împărtășească tot ce au au auzit cu alții. happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Si voi sunteți, domnule Dracula! happy
Oo, să traversați benzinăriile de la mine din oraș, să vedeți cum toți masculii stau la bârfă pe acolo. God! Mă înfioară. rolling on the floor))
În cazul meu mai am și bărbățeii de la bloc, eu cum stau mai mult cu geamul deschis, aud tot ce bârfesc masculii din cartier de la mine, și nu știu de ce, ai dracu' dar au locul lor special, pe o țeavă de gaz, fix în fața geamului meu. Mi se pare crunt, uneori. Când vreau și eu vara să aud liniștea nopții și doar greierii care cântă și eu să îmi ascult gândurile ca să scriu poezii, eu aud bărbăței care râd și bârfesc de mama focului, cred că uneori sunt și eu vizată, cum mai am și eu manifestații nervoase o dată la câteva luni, cred că idioții din cartier m-au reperat și mă cunosc drept, nebuna cartierului rolling on the floor)), dar ehh, nu-mi pasă laughing) doar că uneori îmi vine să le arunc cu ceva în cap. laughing) Când nebunia o să pună stăpânire complet pe mine, o să le aruc cu ceva în cap. rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce spui asta? Ții cu mine domnule Dracula? Nu cu ei? rolling on the floor))
Sau cumva ne minți și ești o lady sub acest pseudonim? happy