| SnowKat a întrebat:

Dupa tine care este scopul vietii? Ii o intrebare simpla ^.^

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Nu cred ca exista un anumit scop, dar daca ar fi sa spun care ar fi scopul meu, as spune ca este sa fiu fericit si sa imi indeplinesc visele si sa fac tot ce imi place.

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Scopul vietii este sa-ti cladesti fericirea zi de zi si sa faci bine la citi mai multi oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scopul vietii e sa mananci budinca de vanilie, sa aduni amintiri frumoase, sa fii fericit si sa-i faci si pe altii fericiti. Dar mai ales partea cu budinca, d-aia la paharut. iamy iamy love strucklove struckpuppy dog eyes

| SnowKat explică (pentru anonim_4396):

Andevarat dar prefer inghetata de vanilie in loc de budinca tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci sa te bucuri cat mai mult de ea pentru ca e cam scurta.

| NoFeelings a răspuns:

Să ajung in Rai

| andrei2313 a răspuns:

Scopul vietii este sa te bucuri de ea si sa nu fi niciodata trist pentru ca nu ai primit o chestie sau ceva