| Izz a întrebat:

E adevarat ca daca mor multe pasari vine apocalipsa (2012)?

7 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Buna, prettykitten!

Sa analizam logic. Deci, cei de la televizor nu cred ca specifica ceva. Au uitat ca doar Dumnezeu stie cand va veni apocalipsa.
Nu trebuie sa ne temem pentru ca trebuie sa gandim logic.
Ai vazut si tu, posibil, cu ochii tai ca au luat interviu, doar calugarii si preoti au spus ca va veni. Sunt de aceeas parere cu oamenii care au spus ca este o prostie. Poate este vina Campului Magnestic. Sau, poate ca au murit de frig, stii si tu, la fel ca mine ca a fost foarte frig in ultimul timp.Pasarile,avand un organism plapand, normal ca au fost afectate, ori prin boala, de la boala moarte, ori moarte directa.
Ca un raspuns pentru intrebarea ta, din punctul meu de vedere, nu.

Pa, pa! Bafta!

| Izz explică:

Da, dar in acelasi timp si in multe tari, este ceva ciudat.

| Izz explică:

Bastet sincer chestia asta a pornit doar de la o stire de pe un site apoi m-am transformat in ''sfarsitul lumii''

| Pisicuța a răspuns:

Nu laughing, zvonul cu Apocalipsa in 12. 12. 2012 a fost lansat de un Hacker, a comfirmat si NASA pe un site de stiri, numai stiu care, eu chiar nu cred chestiile astea cu calendaru' maias si alte chestii legate de asta.

| Bastet a răspuns:

A adevarat ca mass-media ti-a bagat in cap ca vine sfarsitul lumii?

| Paulla a răspuns:

De unde ai mai scos-o si pe asta?

| Floriin7 a răspuns:

Cica` americanii au aruncat cu ceva otrava...thinking