| Georgexyz99 a întrebat:

E adevarat ca doar cei nascuti pe 24 august intampina numai ghinioane in viata? (Legat de relatii, de prieteni, cariera etc)

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O fi adevarat pentru tine dar nu exista o regula general valabila. Multi care nu reusesc in viata dau vina pe ora sau ziua nasterii dar nu pe caracterul si modul cum socializeaza cu cei din jur. Total gresit!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, normal ca nu. Nu exista asa ceva. Acele "ghinioane" in viata sunt doar in capul tau, depinde cum le privesti. Este valabil pentru fiecare om in parte.

| OldSoul a răspuns:

Da, la loteria ghinionului data aia a iesit castigatoare.

Acum sa lasam gluma, tot acest ghinion legat de data aia e doar in mintea ta.
Tot destinul e in mainile tale, daca tu nu incerci sa-l duci pe calea cea buna, nu se va schimba nimic.

| Endoryus a răspuns:

Stiu eu pe una nascuta pe 24 august si o duce bine de ceva timp laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Eu sunt nascut pe 19 aprilie si am aceleasi ghinione

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există ghinion.

| Michaeel a răspuns:

Ghinionul nu se bazeaza pe ziua in care esti nascut. Uite, ca sa iti demonstrez stiu o tipa care e nascuta pe 24 august si ii merge super bine.

| Sellyiubireavietiimele a răspuns:

Da logic