| Mogiojojo a întrebat:

E adevarat ca ei ne schimba vremea prin tehnologia aia HAARP? Nu doar ca am citit despre asta dar vad cu ochii mei ca se intampla niste fenomene fortate si absolut nenaturale. Azi ninge, maine sunt 30 de grade, ce-i asta?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sufletul femeilor și timpul probabil, nu pot fi modificate cu tehnologii. Când o să fie, va fi foarte plictisitoare lumea. HAARP și alea alea, sunt distracție slabă pentru minți slabe.

| gemeni6226 a răspuns:

Poluarea si topirea ghetarilor influenteaza, si eu am citit despre ce scrii tu dar nu avem cum sa ne amagim :este efectul de sera a poluarii, cred ca desi poate economiei nu este prea benefic aceasta stare de stai acasa si carantina dar Planetei ajuta foarte mult.

| Alverto a răspuns:

Nu prea cred în aceasta tehnologie