| kwjsgajj a întrebat:

E adevarat ca majoritatea barbatilor sunt gay dar nu vor sa recunoasca?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate bisexuali conform lui freud

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.
Homosexuali, nu gay.

| Drimmero a răspuns:

De unde scoateti prostiile astea?

| Freya1 a răspuns:

De unde ai scos si chestia asta?

| Andreeush a răspuns:

Fals, nu e adevărat.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Hammurabi a răspuns:

Vezi că te păcălește vreunul care vrea să ți-o tragă. laughing

| mentholinks a răspuns:

Nu, chiar nu.

| Plato a răspuns:

De unde le scoateti?

| Paul754880338 a răspuns:

Daca ai in vedere ca "gay" insemna "fericit" si este de fapt un jargon folosit pentru " homosexual", s-ar putea sa fie asa :-)). Majoritatea sunt fericiti dar nu recunosc, ca sa nu para anormali? Suna putin anormal, nu?
Dar revenind la intrebarea ta, de ce crezi ca toate statisticile pe care le gasim pe net sunt adevarate? Si toti barbati care tin de mana o femeie pe strada, sau cu care isi impart bucurosi viata, au copii si sunt fericiti, sunt sub gay acoperire? Nu prea cred asta!