| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E adevarat ca oamenilor le plac conflictele?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant care le place

| gemeni6226 a răspuns:

Mie deloc.Imi place sa ocolesc, dar daca ceva nu-mi convine si stiu ca am dreptate atunci nu pot sa tac trebuie sa dau glas la ceea ce ma deranjeaza si sa cer rezolvarea problemei.

| Paul754880338 a răspuns:

E ca si cum ai intreba " e adevarat ca oamenii sunt blonzi?". Da sunt si blonzi, dar sunt si bruneti si negri si roscovani. La fel si pacifisti si cei ce cauta conflictul si cei care il evita cu predilectie. Diversitatea este ce ne face minunati, ne ajuta sa supravietuim si sa ne adaptam.

| Justme79 a răspuns:

Depinde de oamenii și mai ales daca au și de câștigat ceva din aceste conflicte happy