| StrongHeart a întrebat:

E adevarat ca politistilor le plac in special gogosile?

Răspuns Câştigător
| nooneishereboo a răspuns:

Asta e un stereotip din America, nu se aplică la toți.
De exemplu, la mine în oraș polițiștii stau în parcuri la umbră, mănâncă pufuleți și "sparg" semințe laughing))

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui nu îi plac gogoșile? Cele cu nutela și glazură de ciocolată...

| Bruno92 a răspuns:

Da că stau și se uită la unii cum se iau la omor în timp ce ei nepăsători își mănâncă gogoșile mai trag și o beșină
Nu e Man te-ai uitat prea mult la filme de alea

| Speranta12 a răspuns:

Si fetele.

| ioan452 a răspuns:

Asta ii mai mult o poanta care apărea in filme americane, da eu zic ca la majoritatea le plac, având in vedere ca mulți dintre polițiștii noștri au in jur de 100 kg.

| StrongHeart explică (pentru ioan452):

Deci daca dau mita la polițai, ce sortiment sa aleg?