| Tatiana2af a întrebat:

E adevarat ca sfârșitul pământul va fi in 2024? Eu asa am auzit. Va rog nu râdeți de mine chiar daca suna prostesc

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca soarele va exploda dupa ce noi si stramosii nostri, vom fii oale si ulcele de multe sute de ani.

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mergi prea departe. A fost deja în 2012. Dar, stai, și ei au mers prea departe. Au fost alții înaintea lor care au avut parte de sfarsit. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Da...da... deja a fost sfarsitul pamantului de vreo 10 ori pana acum laughing
Imi aduc aminte de eclipsa solara din 2000 cand toata lumea credea ca vine potopul odata cu eclipsa, si uite ca supravietuiram si covidului din 2019-2020 si ajunseram in 2022 happy

Nu stiu cati anisori ai, dar trebuie sa fii tare bnaiva si nestiutoare ca sa pui botul la toate prostiile si minciunile copiilor.

| Tatiana2af explică (pentru Violleta2022):

Doar ziceam, probabil asta e răspunsul cel mai bun. Si de fap sfârșitul Pământului e cand va exploda soarele

| Violleta2022 a răspuns (pentru Tatiana2af):

Probabil ca soarele va exploda dupa ce noi si stramosii nostri, vom fii oale si ulcele de multe sute de ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este foarte adevărat. Așa că. fă amor zilnic, ca să nu pierzi ocazia, că pe urmă va fi interzis.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sfarsitul pamantului e acolo unde este pus un gard, o cale de acces sau la cativa metri de albia unui rau.

| OldSoul a răspuns:

A mai fost unul si prin 2012 daca tin eu bine minte.
Cred ca si in 2018 a mai fost odata.
Deci posibil sa fie si in 2024, dar o sa trecem cu bine si peste acest sfarsit.

| Dismally a răspuns:

De cel putin o mie de ani se tot aude asta, se repeta o data la cativa ani, deci nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu e adevarat.