| andreiuuutza a întrebat:

E adevarat mitul ...pentru fete cel putin, ca dupa ce iti incepi viata sexuala scapi de cosuri? Are vreo legatura?

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu-i adevarat, asta depinde de organismul si corpul fiecaruia, la unele apar foarte multe cosuri, in timp ce la altele aproape deloc.

| Ea12345 a răspuns:

Inainte, cosurile aparea ca urmare a hormomilor, insa dupa, sunt mai putini. Unele dispar, altele nu.Depinde de persoana.happy

| alexandra_8004 a răspuns:

N-are nici o legatura.sunt fete care nu au avut cosuri in viata lor, totul e in functie de corpul si sistemul tau. poti sa incerci o gramada de chestii daca tie ti-e dat sa ai cosuri pana nu trec ele no chance