| angelo2010 a întrebat:

E bun gigant pro mass in combinatie cu creatine pro mass? Pentru rezulate cat mai rapide?

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

E mai bun HALEU Pro Mass in combinatie cu Mancare multa (naturala) Pro Mass.decat sa-ti faci praf metabolismul.

| alecs871 a răspuns:

Evita creatina, iti distruge repede rinichii (bine, ca nici celelalte proteine nu sunt usa de biserica)

| angelo2010 explică:

Aha dar de Gain Fast ce spuneti? ati folosit careva stiti careva ceva despre acest produs? dauneaza cu ceva? am inteles ca are anabolizanti dar cica sunt naturali. va rog sa ma informati si pe mine despre acest produs