| MyMindRules a întrebat:

E buna reteaua Orange? Care ati alege'o dintre Vodafone, Cosmote sau Orange?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! fiecare iubeste si indrageste ceia ce are, eu am Orange si sunt multumita, am avut si Vodafone, si la acea vreme nu avea as oferte atractive, pe cand Orange avea, ceia ce ma determinat sa ma transfer, si sunt de ani buni...o zi frumoasahappy

| Konata a răspuns:

Buna, eu tin la cosmote, sunt abonamente bune si telefoane bune, si este de incredere, dar si Orange este foarte popular, sunt foarte multi oameni in reteaua Orangewinking

| forgiven a răspuns:

Orange e mai buna si sunt foarte multi pe reteaua aceasta. Plus ca au abonamente foarte bune happy. Funda please!

| Negoita_Marius_1980 a răspuns:

Da e buna cel putin an Romania