| RAY a întrebat:

E cineva aici care invata limba Germana, Engleza, ce modalitati folositi? Comunicati in aceste limbi?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu am invatat germana bine, engleza tot bine scris, citit, inteles scris, mai putin la inteles ce se vorbeste, inteleg dar nu ca lumea.

| StrongHeart a răspuns:

Engleza,din ascultat multa muzica,din urmarit filme fara subtitrari,citit, inteleg bine engleza si la scris ma descurc bine si chiar si la vorbit, ce ma enerveaza e accentul, nu pot sa scap de accentul de est european, ma cam urmareste peste tot laughing