| mariuschakra12 a întrebat:

E cineva de aici de da ponturi bune la pariuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajax-besiktas 1 solist
Dortmund - sporting 1 solist

PSG - Manchester City - X2

RB Leipzig - Club Brugge 1 solist

Real Madrid - S. Tiraspol 1 solist

Fundă? big grin

| CIaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bate PSG de le scoate fotbalul din cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CIaudiu):

Mai vedem noi man laughing (diseară)
Crede-mă ca e greu de tot cu City happy
Eu zic ca egal se va termina, de aia am zis X2, eu sunt de părere ca nu o sa ia bătaie City happy
Daca pierde înseamnă că sunt un parior slab eu. Mai degrabă alte echipe se pot încurca din cele menționate de mine.

| CIaudiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca ceva sa adaug la ce ai spus in legatura cu Messi. PSG a facut ceva transferuri in vara asta, insa nu s-a asigurat ca jucatorii pe care ii transfera sa faca "chemistry". Este nevoie de timp pana sa se omogenizeze. De-asta jucatori individual reusesc sa dribleze, sa deposedeze sau sa dea gol iar la combinatie se intampla sa dea pase gresite. E nevoie de timp, mai ales cand presiunea cea mai mare e pe Messi. Tu lucrezi mai bine singur sau cand esti urmarit de milioane de oameni fix in ceafa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CIaudiu):

Eh lasă man ca nu prea ai dreptate happy Uită-te la Ronaldo ce repede sa reintegrat la Manchester United, de la primul lui meci a și marcat. La Juventus sa impus și acolo repede, a marcat destule goluri, Messi a luat o decizie greșită, nu zic ca nu e fotbalist "MARE" dar se vede ca e afectat de decizia care a luat-o el e încă cu gândul la fosta echipa, asa e, nu e omogenitate dar repet, Messi e distras rău de o chestie, de trecutul lui, el e făcut pentru Barcelona, nu ca Ronaldo care sa impus peste tot unde a jucat. Stai liniștit ca amândoi sunt pe End CAREER, SUNT OLD AMÂNDOI, acum e vremea lui HAALAND, MBAPE. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe care a luat-o *

| anonim_4396 a răspuns (pentru CIaudiu):

Ești fan Messi deci laughing

| Drimmero a răspuns (pentru CIaudiu):

Da de pamant City cu PSG la ora actuala, PSG nu joaca absolut nimic pana acum, City e de departe peste ei fotbalistic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CIaudiu):

Ai avut dreptate frate. Felicitări pentru intuiție, nu ma așteptăm să piardă City, oricum asta nu e o mare surpriza, socul e ca o pierdut Real Madrid cu o echipa de "mercenari" no name! Un soc resimțit de mulți care au pariat pe Real Madrid rolling on the floor bine ca m-am lăsat de pariuri ca mi-o creeat multă suferință, e incredibil ce se întâmplă în fotbal, ce surprize uriașe se produc. Eu unul sunt șocat! Ăștia de sherif tiraspol sunt efectiv moldoveni dar nici un moldovean autentic nu joaca în echipa numai străini! E incredibil ce surprize scoate echipa asta din Republica Moldova, și pe Dinamo Zagreb a scos-o din preliminarii, și pe Steaua Roșie Belgrad, a bătut-o pe shakhtar Donetsk, și acum pe Real Madrid, deci e incredibila aceasta echipa cu jucători NO Name. Uite cum o echipa modesta reușește sa șocheze Europa, și noi doar sa ne facem de ras reușim cu echipe ca dudelange, sau shakhtar karagandy!

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Daca sunt bune le păstrez pentru el nu le da la alți
Pariurile sportive sau ruleta rusească cam tot aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi frate. Sunt 90% șanse de reușită, Messi e degeaba la PSG, mai bine rămânea la Barcelona.