| Mia2101 a întrebat:

E cineva infectat cu coronavirus?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suficienti

| Drimmero a răspuns:

149,273 de oameni pana la ora actuala.

| Mosotti a răspuns:

Eu nu sunt ca nu prea am cum, in capitala sunt 28 cazuri, ieri erau, dar sunt 2 milioane, probabilitatea e infima mai ales ca eu stau mai mult prin casa. Ce ma duc doar jos la cumparaturi sau rar mai departe la vreun oficiu, ceva. Daca se ajunge la nivelul 4 si ma baga fortat in carantina acasa (la nivelul 4 te forteaza sa stai in casa si daca nu ai nimic), pai e ok ca mie imi place sa stau acasa, haha.

| Celcestietot a răspuns:

Eu nu sunt.

| Andreeush a răspuns:

Sunt destule cazuri în țară.

| Nemessys a răspuns:

147 838 de cazuri confirmate
dintre care 71.718 vindecate
si 5.539 de morti

La ora actuala sunt doar 76.120 de oameni infectati care mai mult ca sigur sunt in garantie. Numarul poate fi mai mare dar inca nu s-au depistat.

| Nemessys a răspuns (pentru Nemessys):

Garantie? wtf. voiam sa zic CARANTINA*

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

Pe ce perioada e garanția? rolling on the floor

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

2 ani. Mai dai 49.99 de lei si primesti inca un an extra.

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

Nu-mi place. Vreau cel puțin 5 ani.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu as vrea sa vad un vlog sau un articol, sa faca cineva care are sau a avut virusul asta sa ne spuna cum e, nu neaparat din Romania. Oare a facut cineva un vlog?

Răspuns utilizator avertizat
| Alverto a răspuns:

Mda, cam aproape 200k, vrei garanție?