| Vernusio a întrebat:

E grea scoala pentru voi? Cum vi se pare?

4 răspunsuri:
| litere123 a răspuns:

Megagrea...

| chocolateo a răspuns:

Sincer eu sunt la liceu primul an si mi-as dori sa ma intorc in clasa a8a.Am o profesoara de engleza foarte rea, maine am ora cu ea si dupa acum incep sa tremur.Mi-am stricat nervii la scoala dar macar mi-am facut prieteni.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru chocolateo):

Da, profesorii de limbi straine... macar nu e de franceza, care e si mai grea si nici nu-ti trebuie

| chocolateo a răspuns (pentru Claudiu1905):

Crede-ma cand ai o profesoara pe care o vezi de 3 ori pe saptamana lunea am doua ore una dupa alta te saturi sa o auzi cum tipa, jigneste si se crizeaza mereu.