| Joker3134 a întrebat:

E mai usor sa lucrezi in autocad 2d si 3d decat programare?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

E usor sa lucrezi in orice daca stii ce ai de facut.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

E usor pe naiba rolling on the floorrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Nu chiar, daca trebuie sa reproduci anumite lucruri... dupa niste standarde, ma gandesc ca este ok.

Dar imi mai zic ceva, nu te axa asa mult pe asta, poate nu o sa lucrezi din asta, poate o sa iti schimbi domeniul. Mai bine axeaza-te acum pe distractie si traieste studentia big grin Lasa asta pentru atunci cand o sa fie cazul ^_^

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Normal ca sunt. Si lasa timpul, sa inveti pe ultima suta de metri este fain big grin