| Joker3134 a întrebat:

E mult de invatat in IT? E adevarat ca trebuie sa inveti zi si noapte?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Informatica e grea dar buna pentru tocilari. Si salariile pe masura

| RAY a răspuns:

Mai bine era pe vremea comunismului, nu exista asa ceva, nu aveai ce sa inveti, man tu ai chef de munca sau de plans, pe bune

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Pai lucrez in it in ro

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Joker3134):

Eu sunt pfa, asta e ceva cofindential, daca iti place nu, depinde, eu unu lucrez mai mult pe reparati software, hardware, am facut 3 ani de facultate apoi am lucrat la selectron

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te duce capul nu e greu deloc

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

In care IT? La ce te referi, mai precis? Ai idee despre ce vorbesti?