| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E nasol rau daca cineva face misto de aspectul fizic?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gunoaie umane,daca iti spun ca esti si ca e sanatos sa slabesti iti dau o motivație, daca iti spun grasule numai slabesti ca arăți ca o balenă pe uscat este heate, fa diferenta intre critica vs heate, si de mine mai faceau uni misto de inaltimea mea bine nu real si din tastatura, dar sa te legi de chesti genetice reflectă societatea de rahat in care traim una demna de epoca de piatra, primitiva suntem ultimii din europa de rusinea ue

| Celcestietot a răspuns:

As putea spune ca este gresit si ca aceste jigniri sunt adesea cel mai intalnite la persoanele bolnave la cap, ca, nu te-ai nascut tu asa la propria vointa sau de cele mai multe ori, nu ai capatat acest aspect daca ai o boala (de ex.) si te schimba intr-un om mai deosebit. Adevarata frumusete se afla si s-a aflat intotdeauna in interior, caracterul defineste o persoana indiferent de cum ar arata ea, sufletul este cel care reda lumina chipului. Oamenii care fac misto de aspectul fizic al cuiva, de cele mai multe ori nu au argumente bine intemeiate, de fapt, nici nu exista vreun argument ca sa faci asta, nu spune nimeni ca este gresit felul tau de a fi in exterior pe baza a ceva, pentru ca nu este o regula dupa cum trebuie sa arati, oamenii contureaza aceste aspecte, de multe ori, a ceea ce este bine si rau, asa ca, si tu esti om si nu trebuie sa te lasi prada celor ca tine, nimeni nu este mai presus sau mai prejos cand vine vorba de asa ceva, asa ca, parerea ta va fi mereu importanta.

| Sofer a răspuns:

Oameni aia nu au altceva de făcut de cât sa rada de alți.

| StrongHeart a răspuns:

Daca iti pasa, da, daca nu, ce poate fi nasol?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost batjocorit din cauza fizicului si a fetei! Am trecut peste, dar pe moment e destul de nasol! Oricum nu trebuie sa-ti pese de ce zice orice gunoi!

| Bruno92 a răspuns:

Tu ești o bătaie de joc de aia te resping fetele nu că ești urat cu că ești fraier eu le rupeam frânele sau le întorceam vorba, prea te lași calcat în picioare.

| Anonima163333 a răspuns:

Foarte nasol.