| Ale_Alessia_1994 a întrebat:

E normal ca bateria de la iphone sa ma tina in jur de 12 ore?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal. Daca il fatai toata ziua.Si ii incarci memoria cu de toate.Nu esti singurul care face asta.Si apoi se vaita ca ii tine putin bateria.

| valentino52 a răspuns:

Da e normal daca il utilizezi intens. De la iphone 4 incoace, telefoane noi noute luat din magazin am patit asa. Mergeam la facultate la ora 8 si la ora 12 mai aveam 10% din baterie pentru ca ma jucam pe el deci ma tinea bateria 4, 5 ore. In alte zile plec de dimineata si nu prea umblu la el, dau 2, 3 telefoane, seara am 70% baterie.

| MaskOfSanity a răspuns:

Dacă bagi aplicaţii grămadă şi nu faci altceva decât să-l butonezi tot timpul, mi se pare firesc să se descarce. Toţi pe care-i ştiu cu iphone, au problema asta.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Nu,inseamna ca il ai vechi si nu mai merge!

| bombonika17 a răspuns:

Mie totusi imi tine vreo 2 zile da la tine ii prea putin...probabil ca e slabita bateria.