| Raluca591 a întrebat:

E normal ca iubitul unei fete sa se vada cu prietene de ale lui?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu se vada?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, daca e doar prietenie, si nu iti ascunde asta.
Prieteniile trebuie pastrate si in timpul relatiilor, iar cei care nu stiu sa fie fideli, nu ar trebui sa aiba relatii.

| Mosotti a răspuns:

Pai e normal, ce, nu poate avea omul amici, amice?! Trebuie si diversitate, altfel sa stai in prostie doar cu iubita, chiar nu e bine. Asa cum si ea poate sa se vada cu prieteni de ai ei, sa se duca la un film, o terasa, sa stea de vorba.
Cu fete, cu baieri, si el si ea.

| Celcestietot a răspuns:

De ce nu ar fi?

| Sofer a răspuns:

E normal dacă stau ca prieteni și nu fac alte lucruri.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu este normal atunci cand sunt in relatie serioasa, daca nu sunt, atunci el si ea se vad cu cine vor ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să se vadă singur cu ele nu prea e ok, nici să se vadă ea singură cu prietenii lui. Nici lui nici ei nu i-ar conveni. Ar interveni gelozia, oricât de fideli ar şti că sunt ambii.

| Felissa13Eden a răspuns:

Daca aceste prietene existau si inainte de relatie, e normal, da.Mie una mi se pare gresit ca partenerul sa isi faca prieteni de acelasi sex in timpul relatiei.
Iubita iti poate fi si prietena, nu ai nevoie de alte fete pe langa ea, dar daca exista anumite prietenii, nu e nimic gresit in asta; atat timp cat iti spune ca iese cu ele, totul e ok

| 4StarLight a răspuns:

Dacă sunt doar prietene si nu eixtsa sau nu a existat nimic mai mult între ei la un moment dat, atunci da, nu vad de ce nu. Nimeni nu spune ca un băiat si o fata pot fi numai in relatii de iubire, si nu si in cele de prietenie.

| CerealaCuOchi a răspuns:

E normal dar nu frumossad