| Viorel_Vio_1969 a întrebat:

E normal, sau greșit că mama, părinții să stea goi in casa?
Eu așa am crescut, toată lumea goală...

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deloc normal.

| CostinAlamariu a răspuns:

Extrem de greșit

| gemeni6226 a răspuns:

Nu este normal deoarece apartine bunului simt si moralitatii sa fii imbracat in fata copiilor.E imoral asa ceva.

| anonim3247 a răspuns:

Nu e normal să stea părinții dezbrăcați

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Nu e normal să stea nici copiii dezbrăcați.

| anonim3247 a răspuns:

Foarte ciudată întrebarea, mă gândesc ce a ajuns în viață cel care a pus întrebarea.

| mODIN a răspuns:

Ce Dumnezeu e cu raspunsurile astea? "Extrem de gresit", "nu e etic", "apartine bunului simt si MORALITATII sa fii imbracat".

Nu e ceva foarte comun, intr-adevar, dar imoral categoric nu e. In multe zone nuditatea e ceva ce pur si simplu se practica, si nu are legatura cu vreun fetis sau mai stiu eu ce.

| 4evergentleman a răspuns:

Nu e deloc normal nici etic

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Doamne ferește!