| ioanacoruga4567 a întrebat:

E o întrebare stupidă și non-exemplară, dar știți vreo modalitate de "a hack-ui" platforma Moodle? Acolo dau teste foarte multe și pur și simplu nu reușesc să iau note peste 4, cu toate că învăț extrem de mult. Mereu sunt sigură de variantele pe care le pun, știu că sunt corecte, și la final mă trezesc că am luat 4, chiar și colegii mei sunt nemulțumiți, pur și simplu am impresia că ne joacă site-ul feste laughing Știți dacă aș putea să aflu rezultatele la întrebări de dinainte, sau alte metode care să mă ajute să obțin o notă măcar de trecere? Poate nu o să mă luați în serios și o să mă criticați, dar să știți că îmi asum această întrebare laughing

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Nepoate...pune mana si invata ca voi veti fii viitorul popor al Romaniei, si daca toti veti avea note fraudate..nu stiu ce va fi de capul nostru.