| EuAmFostEuMereu a întrebat:

E ok ca vorbesc cateodata singura? Sunt foarte singuratica pls help rog seriozitate

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, este ok, poti sa vorbesti linistita oricand.

Legat de a doua parte din intrebare, rogi seriozitate si "help" pentru... a putea sa iti spunem daca este ok sau nu este ok?

| mentholinks a răspuns:

Mai bine vorbesti cu mine.

| CostinAlamariu a răspuns:

Imi place ca sunt multi oameni care au raspuns serios si nu s-au prins ca fata a facut o gluma big grin

| Apokales a răspuns:

Nu, nu este normal. Si nu spun ca as sti daca este normal, doar vreau sa ii consider anormali pe restul care au raspuns ca este normal.

| Floridori a răspuns:

Faptul ca vorbesti singura este o dovada de perfecta sanatate mintala, contrar a ceea ce cred unii.
Deci este mai mult decat in regula.
Numai bine!

| mont a răspuns:

Încearcă sa fi mai sociabilă, sa îți faci prieteni.

| EuAmFostEuMereu explică:

Da, e perfect normal! Si eu fac asta uneori!winking

| EuAmFostEuMereu explică (pentru EuAmFostEuMereu):

Aa, ok! Multumesc de seriozitate happy

| EuAmFostEuMereu explică (pentru EuAmFostEuMereu):

Cu placere!

| EuAmFostEuMereu explică:

Da, perfect in regula. Eu cateodata ma gasesc vorbind singura ore intregi deci cred ca e ok! Succes in viata! big grin

| EuAmFostEuMereu explică (pentru EuAmFostEuMereu):

Multumsex! Succes si voua!; D