| Ukaya a întrebat:

E original? Daca il -au oare o sa fiu vazut mai bine de domnisoare?
https://www.olx.ro/......fo50X.html promoted

10 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu isi da nimeni seama din poze, trebuie mers la ceasornicar de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine i-ați un parfum smecher.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Domnișoarele nu se uită după ceasuri (au ele telefoane! ), încearcă mai bine să-ți revizuiești gândirea și comportamentul! Apoi, încearcă cu Rolex-uri, și alte din astea!

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

E dificil.
"Gândire și comportament" nu se găsește la vânzare. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Bună.

Atunci, mă gândesc oare în ce
punct a ajuns tehnologia, transplantul de creier, încă nu este, posibil așa-i?!

Mă tot gândesc de ce unii bărbați consideră că singurul lucru atrăgător la ei este DOAR aspectul material?
Dacă așa gândesc ei (despre ei!) ...atunci chiar nu mă miră că femeile le vor doar... Rolex-uri-le, NU și pe ei!
(dacă doar atât de puțin ai de oferit...)

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Pentru că unii bărbați au ajuns la concluzia că indiferent ce-ți lipsește, poate fi compensat material.
Apoi au venit unele femei care au zis "uite ce idee bună".
Dacă tot nu e nimic de capul lui, măcar are BMW, Rollex, bani și o grămadă de alte etc-uri.
Cu cât mai multe, cu atât fac prostia mai suportabilă.
Și uite așa ajungi să te întrebi, așa o fi pe toate planetele?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Chiar am râs cu poftă la faza asta
laughing

Ideea e că unii nu au nici un sfanț în buzunar, la ăia ce domne mai vedem?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă n-are nici bani, nici minte prea multă, poate arată ca FătFrumos.
Și are și el măcar un cal. (un cal isteț) laughing

| chuckmanson a răspuns:

Ai 1000 de lei sa dai pe rolexuri da te zgârcești la telefoane?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Saiko10 a răspuns:

1000 de lei pentru nu rolex, parca este prea bine ca sa fie adevarat, si daca tu cauti femei care o sa fie cu tine numai petntru bani te ajuta, daca tu cauti femei calumea nu te ajuta prea mult.