| Deliazxcvbnm a întrebat:

E pe aici vreun baiat care va merge saptamanile care urmeaza la Baile Felix? love struck
Cei care ati mai fost acolo : Cum e? Mai ales bazinele, aqualand`ul.! Vreau mai multe pareri :* Funditssaa love struck!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| Andradutsa a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ai ramas setat, a pe sex. suntem la categoria Conversatiiwinking

La Baile Felix e foarte frumos. stiu asta de la prietena mea care s-a dus si in iarna asta si in primavara. in iarna afara ningea iar tu puteai sa stai in apa calda :X super frumos. Iar in primavara cand a fost, a fost putin aglomerat, dar oameni cu bun simt acolo si foarte ospitalieri :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andradutsa):

Daca taceai, filozof ramineai! De ce te bagi unde nu iti fierbe oala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te sfatuiesc sa te controlezi. "Hai pa" le spui celor din familia ta sau prietenilor tai, OK? TPU nu este site pentru ironii.Sau nu mai este.Numai bine.

| Andradutsa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau daca nu, ce?

| geronimo923 a răspuns:

E frumos, foarte multe bazine, camping, hoteluri + o chestie foarte tare: cateva oaze cu nuferi