| Emanulusa a întrebat:

E posibil acum de sarbatori sa mearga greu netul? Mai merge greu la cineva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai degrabă ar trebui să meargă mai bine: lumea de sărbători chefuiește nu stă "călare" pe net

| TheCrusader a răspuns:

Daca afara ninge, ploua sau bate vantul sa te astepti la caderi temporare de curent sau internet. Sunt prea multi factori de luat in calcul ca sa iti dau un raspuns; de exemplu: depinde de locatie, retea, legatura, vreme, internet-provider etc.