| Andreivarzaru1995 a întrebat:

E vreo problema daca întreb o prietena daca s-a despărțit de prietenul ei. Adică eu știu dar sunt curios de ce pentru ca erau de 3-4ani împreuna. Prietena=tovarășa adică mai vorbim din cand in cand. dar poate crede daca o întreb "altceva"... Dau funda la un răspuns bun

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

E o curiozitate stupida. Daca o placi, fa-te ca nu stii nimic. A rascoli in 'rahat' nu face decat sa...

| Andreivarzaru1995 explică (pentru oprescudorin11):

Da cine a zis ca o plac? Poate uni se simt bine atunci cand sunt intrebati, poate au nevoie sa vorbească... Eu am întrebat daca s-ar putea sa creadă cumva "altceva" daca o întreb. Si încă o Mențiune eu o întreb pe fb ca nu ne întâlnim așa decât la scoala. Deci repet întrebarea : s-ar putea simți jicnita sau s-ar putea sa creadă ca vreau sa o impresionez sau ceva de genul asta daca i-as da un sfat ceva?

| oprescudorin11 a răspuns (pentru Andreivarzaru1995):

Daca -ti cere sfatul, e normal sa i-l dai. Eu nu prea accept sfaturile nimanui.Ea poate gandeste altcumva. Doar tu iti poti da seama, vorbind cu ea, daca e genul sa primeasca sfaturi.

| Ibrahimovic a răspuns:

Daca are ask.fm, intreab-o acolo.
Daca nu, nu cred ca e mare problema daca o intrebi pe chat, pe facebook.
Totusi, de ce vrei sa stii? E cam clar ca vrei sa fii cu ea in cazul in care esti atat de curios. laughing thinking