| Suleru_Sergiu_1984 a întrebat:

Era un film despre doi frati care au crescut impreuna cu un tata betiv. Mai tarziu impreuna au participat la un concurs de lupte, iar amandoi au ajuns in finala. Unul dintre ei nu vroia sa lupte cu toate ca era mult mai bun dar pana la urma a cedat in fata fratelui mai mic lasandu-l sa castige. In cele din urma intins pe podea fratele cel mare i-a strans mana fratelui sau si i-a spus: Bravo, ai castigata! Aveti idee cum se numeste?

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „Warrior" - Războinicul (2011) cu Tom Hardy și Joel Edgerton.
http://www.youtube.com/watch?v=54vrgCP5nlc
Numai bine!

| BANN3R a răspuns:

The Fighter
Warrior
unul dintre astea 2 cred ca e