| SueChan a întrebat:

Era un site pe care scriai normal si iti modifica scrisul in mai multe feluri, de exemplu scriai "H" si iti aparea н. Stiti cum se numeste? Sper ca ati inteles...big grin. E folosit la Facebook si myspace si hi5...

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca pe acesta il cauti dar ti-l dau...
www.minderlegaal.nl
Eu il folosesc!
Sper ca te-am ajutat! fundita?

| Souvenirs a răspuns (pentru ιυвιтα):

Iooobitha, iti multumesc si eu, cautam o intrebare care se refera la astea, la scris, fiindca nu mai stiam cum se numeste programul care imi placea ft mult..si am dat de asta.Este tare si il folosesc si eu acum

1 răspuns: