| AlexDorinel a întrebat:

Erau mai frumoase nunțile acum 10 ani decât acum?

Parca as vrea sa mai am parte de nunti in fiecare luna in orașul meu și nu sa fie un oraș mort cum e in momentul asta

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nuntile sunt niste obligatii sociale.
nu sunt niciodata frumoase.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Eu nu am fost la absolut nicio nunta din placere. Doar obligatii sociale si nu m-am distrat niciodata.

| SilentRain a răspuns:

Da,cel puțin alea pe care le-am prins eu
Nu se punea așa mare preț pe haine și bani pe care ii deții sau nu
Oamenii erau simpli

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, cand eram tanar, cerul era mai albastru, soarele mai stralucitor si apa mai... uda

| Werrich a răspuns:

Nu te duci la nunta ca e frumoasa, te duci ca se supara rudele si cunostintele si nu or sa mai vorbeasca cu tine. Ce e frumos sa dai 500 lei/persoana ca invitat la nunta?

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns (pentru AlexDorinel):

Am fost la numeroase nunti si botezuri doar pentru ca sunt verisor si fin cu mirii, nu pentru ca mi-ar placea sa merg la nunti.

| Invictusman a răspuns:

@suntserios nu s-a distrat ca asa e el mai anti- viata, fără personalitate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce raspunsuri pe aici, mor.

Astia sunt genul de oameni care prefera sa dea 500 de lei pe o bormasina decat sa mearga la o nunta.

| Anuket a răspuns:

Da. Până acum un an erau mai frumoase.