| alexx102428 a întrebat:

Este adevarat că firma Samsung este cea mai buna firma de televizoare, telefoane, tablete, console de jocuri etc?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu daca chiar cea mai buna, dar e o firma buna oricum. Eu sunt multumita de toate produsele pe care le am de la ei

| AvalohAlyn a răspuns:

E una dintre cele mai bune firme de acest gen, firma de top.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da sunt cele mai bune.

| gabriielaaa a răspuns:

Cele mai rezistete parerea mea

| Krax256 a răspuns:

In mod cert sunt destul de scumpe iar calitatea depinde de fiecare produs si model in parte. Ca si calitate se poate discuta mult si bine, parerile fiind impartite, exista chinezarii in lumea asta mai bune decat cine stie ce poduse originale scumpe. Deci toata treaba e relativa.

| GumaDeMestecat21 a răspuns:

Da, cel putin eu recomand Samsung.