| Roxana_6190 a întrebat:

Este adevarat ca inca nu l-au ingropat pe Michel Jackson? Si ca o sa il ingroape pe 3 Septembrie de ziua lui de nastere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat.au declarat acum vreo 5 zile in urma.

18 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Eu am auzit ca nu il mai ingroapa deloc, il aduc in Romania sa il depuna intr-o manastire iar Miley Cyrus o sa sustina un concert de ramas bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca il expun la muzeul Antipa, de asta si este muzeul in renovare, pentru ca megastarul nu suporta conditiile de acolo, are nevoie de tratament special rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, si fantoma lui o sa ne bantuie incepand cu 3 septembrie laughing

| Silvia a răspuns:

Da, e adevaratbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, numai ca data corecta este 29 august, atunci ar fi fost ziua lui.

| crisS a răspuns:

Si eu am auzit la fel!happy

| yoyo_4559 a răspuns:

Da, si eu stiu la fel. 3 septembrie. Astia-s nebuni.

| Leea1234 a răspuns:

Mai copii!
michael e ingropat de mai bine de o luna!
a avut o ceremonie frumoasa... dar trista!
poftim dovezi:
http://www.youtube.com/watch?v=tK8sjEDSfR0
http://www.youtube.com/watch?v=q1yTgnOPgZU
http://www.youtube.com/watch?v=f8pqyvNFxkI
http://www.youtube.com/watch?v=PzP0HcftrVY
la ultima am plans!

| cLaudYu a răspuns:

L-au inghetat si pe 3 sept il vor ingropa.Asa am vazut la stiri...

| viki a răspuns:

Ziua lui de nastere este pe 29 august. Dar nu o sa-l mai ingroape de ziua lui, nici ei nu mai stiu cand...

| viki a răspuns:

Andrutza, prima parte e cea mai frumoasa.cryingcrying

| Leea1234 a răspuns:

Mie mi s-a facut pielea ca de gaina...de la incepu pana la sfarsit!
eu am vazut toata ceremonia, vreo 2 ore pe tve (tvEspana)
si mi-a placut!
am plans, mai ales cand am vazut fetisoara celui mic, price, cred, in timp ce sora lui mai mare tinea scurtul discurs!
eu nu mai stiu ce sa cred...am o prietena in america...in miami ...care spune ca "da"a fost ingropat...acum voi ca "nu"...mai are vreo importanta?

| dianka_4861 a răspuns:

Michael jacson a murit ...si nu cred ca il aduce in romania... LOL ii romania...cred daca dupa cum ziceti voi va fin in america

| Daisy. a răspuns:

Inca din pacate nu l-au ingropat... dar ziua lui de nastere este pe data de 19 augusthappy

sper ca ti-am fost de foloshappy

| Daisy. a răspuns:

Andrutza... a fost ceremonie de adio si nu l-au ingropat!

| Daisy. a răspuns:

29 august...scuzehappy

| Leea1234 a răspuns:

Am vorbit cu o prietena din america...si am intrebat-o care este adevarul pana la urma?
si mi-a spus ca "da " este adevarat, michael este congelat si il vor tine asa pana se stabileste exact cauza mortii!
din ce mi-a spus ea...se pare ca vor sa-l scoata vinovat pe medicul lui si pe inca alti medici care il ajutau si ii dadeau retete cu nume false!
mi-a mai spus ca au terminat zilele trecute de examinat creierul lui!
de inmormantat il vor inmormanta dar nu se stie cand!
iar inmormnatarea pe care ti-am aratat-o eu... a fost facuta nu ca o inmormantare, a fost o ceremonie in memoria lui...si pentru ca fanii sa-si ia ramas bun!
daca mai aflu noutati... te anunt!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acuma... tu vrei sa te duci la inmormantare si nu stii cand?

Ce ma distreaza supozitiile astea toate care apar zilnic.
Noroc ca de cateva zile, astia de la noi is disperati cu Madonna. Alta figura si asta!
De ce-or trebui sa ne asasineze la stiri cu concertul ala? Chiar nu pricep.
Cui ii place, se duce... o vede (poate)... o asculta(in mod sigur or sa urle boxele de o sa se auda pana-n Voluntari)... dar ca sa tii juma' de site (Antena3) numai cu Madonna, mi se pare exagerat.