| Thecurious a întrebat:

Este adevarat ca, oamenii de succes, se identifica intru totul cu profesia lor?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu este adevarat. Majoritatea oamenilor de "SuCcEs" pot avansa datorita relatiilor (si nu numai) intr-o functie, grad etc.

| relian a răspuns:

Nu totdeauna.Multi nau nici o legatura cu profesia,ori mostenesc ceva,ori fac ceva care se cauta si asa au succes.
Sint si de aia ce spui tu dar mai rar, aia ajung nu de succes, ajung cunoscuti, recunoscuti, dar nu ajung miliardari laughing