| geoolina a întrebat:

Este adevarat ca pot trimite melodii din calculator pe telefon prin bluetooth daca da de unde pot face rost de bluetooth?

4 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Da poti. Te duci la un magazin GSM sau IT si cumperi unul sau cumperi online
http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=+Adaptor+bluetooth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti. Am auzit ca au aparut laptopuri cu bluetooth ca sa nu mai dai bani pe PC suite[cablu de date]. Problema e ca laptopurile alea sunt mult prea dotate si costa mult :c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe twitter

| LoLLyPoP_2261 a răspuns:

Pai il cumperi din magazin arata ca si un stic si costa in jur de 20 lei.eu am si e destul de util.trebuie sa aiba neaparat si cd de instalare:Xpup