| suntsuper a întrebat:

Este adevarat ca unele din cele mai atractive atribute ale unei femei este disponibilitatea?
Sau, sa luam invers: Este adevarat ca cu cat o fata este mai timida/inabordabila este mai putin atractiva?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios ca te atrag fetele disponibile? Din contra, cred ca o fata mai timida, mai inabordabila este mult mai atractiva, mai misterioasa, pentru ca nu le permite tuturor baietilor sa "roiasca" in jurul ei.
Ma rog, ce stiu eu, doar sunt fata.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Fix asa gandesc eu, gasesc mai atractiv o fata mai misterioasa,mai timida,, mai greu de obtinut, dar e un defect aici de-al meu, daca sunt cu rabdarea la pamant, atunci e posibil sa abandonez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu trebuie sa abandonezi. Se zice ca voi baietii vreti sa cuceriti o fata, de parca ar fi o cetate, trebuie sa va aratati viteji si sa nu abandonati "misiunea".

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde si de rabdarea pe care iti va fi mancata.
Daca iti doresti cu adevarat sa cuceresti o femela, faci tot ce-ti sta in putinta!
Cum am zis, tipele misterioase sunt mai interesante

| OldSoul a răspuns:

Depinde ceea ce cauti la ele.
Daca cauti doar placere cele disponibile sunt mai atractive, pentru ca nu pierzi atat timp cu ele.
In schimb daca vrei ceva serios cele mai timide/inabordabile sunt o alegere mai buna.

| Bacemi a răspuns:

Depinde de motivul inabordabilității. Dacă e o femeie de succes cu o gândire sănătoasă mi se pare normal să nu se încurce cu oricine, caz în care e mai atractivă pentru că ori o merit şi asta îmi arată cât de mult sm evoluat ori mă ambiționează să cer mai mult de la mine ca să o pot avea sau pe alta de nivelul ei. Dacă e doar inexperimentată, timidă prefer să nu merg în Drama Land. Da, am nevoie de sex şi nu am de gând să aștept să înțeleagă ea că nu e păcat sau că nu e rău să îți placă să fii curvă. Dacă după trei întâlniri nu se întâmplă spun pas. Chestia cu misterul, cu fetele/femeile neînțelese gen emo eu nu o înghit. "Crede-mă n-o să ajung în veci cuierul tău de muci"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.