| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva de aici trist? happy

https://youtu.be/W6-Oou4CZwc

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am ceva motive sa fiu trist, nu am iubita, mi-a murit cineva drag, dar si motive de bucurie ca am slabit si am invatat mai bine limba invatata, am cunoscut un bun prieten aici pe TPU pe mosoti

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mă bucur că există și motive de bucurie pentru tine, Ray.winking

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e un pic mai gras, merge să îl mănânci cu sos Si-Chiu-An, cu miez de bambus.

| Mosotti a răspuns:

Mai sunt trist de la depresie, degeaba vad aia si aia ca nu ajuta, daca e o tristete depresiva, daca e una trecatoare si normala poate trece.

| Celcestietot a răspuns:

Dragut.

| LPCTSTR a răspuns:

Saracul caine... de ce fac oamenii astia asa ceva? Sa slabeasca caracterul tare al cainilor... dezolant.

| SG1995 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=eiDeXuxgHdk
Scuze, nu m-am putut abține. :)) =))
Melodia asta mi-a "încântat" nopțile proaste din ultimile săptămânii.:))

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

laughing

| Marius22222222222 a răspuns:

EU. Conteaza?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt Adriann95.
Ai mai trimis vreun mesaj în afară de primele două pe care mi le-ai trimis? După ce mi-ai trimis cel de a-l doilea mesaj am mai trimis încă trei mesaje după aia, le-ai primit?
Chestia este că mi-e tare frică să nu-mi fi intrat cineva în telefon și să-mi șteargă mesajele pe care le primesc și să nu-ți fi trimis ceva tâmpenii și să crezi că sunt eu.
Am probleme cu un tip care tot îmi intra în telefon și face așa ceva. Ți-am mai dat odată acest răspuns la întrebarea mea pe care am postat-o, dar văd că nu apare răspunsul nicăieri așa că l-am pus aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai liniștit, este totul în regulă. Mai verifică inbox-ul. happy

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Mersi, videoul mi-a mai ridicat moralul laughing

| anonim_4396 explică (pentru adriangrowinglife12):

Cu plăcere! happy

| Deeea2003 a răspuns:

Eu.