| yonutz1 a întrebat:

Este cineva din Gura Humorului pe aici?happy

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Am stat acolo cand aveam 6 ani. laughing
Oricum a fost frumos imi este dor :X. Ce mai e pe acolo?

7 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Nu stiu ma gandeam si eu daca mai e vreo noutate?
Tot zic de vreo 2 ani ca vin pe acolo si nu o mai fac rolling on the floor. Poate la anul in vacanta de vara care ca sa fiu sincera se termina mult prea repede pentru mine. happy

| kattya96 a răspuns:

Aham... vin pe la tine ca sa imi arati noutatile, bineinteles daca esti dispus sa faci pe ghidulbatting eyelashes

| kattya96 a răspuns:

Asa tongue. inca un motiv in plus sa vin. rolling on the floor pana atunci sa-ti faci temele, prin asta ma refer sa stii sa-mi arati cele mai funny parti ale orasului :X

| yonutz1 explică:

E bine cum sa fie big grin

| yonutz1 explică:

Pai ceva nou thinking Orasul e mult mai frumosbig grin Te astept la anul tongue

| yonutz1 explică:

Eh.daca vrei tu, fac si pe ghidul tongue