| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la frecventa redusa? cum e?

Răspuns Câştigător
| AbdreyB a răspuns:

Cunosc pe cineva care imi este foarte apropiat si a fost la frecventa redusa.Am inteles de la el ca profesorii au aceleasi asteptari de la ei cat si de la cei ce vin la scoala in fiecare zi.La frecvanta redusa o sa stai foarte mult la scoala de exemplu el intra pe la 13 si iesea cateodata pe la 22

| anonim_4396 explică (pentru AbdreyB):

Chiar asa e? Atat de mult stai? Fiindca eu stiam putin ca la frecventa redusa frecventezi mai putin scoala ...adica doar cateva saptamani pe semestru? In saptamanile alea sa faci de la 13 pana la 22? Oare? posibil.Merci mult de raspuns.

2 răspunsuri:
| YesViRginia a răspuns:

E bine doar daca muncesti in strainatate.Eu sunt acolo.Vi iti dai testele cand poti si asta e. E mai naspa ca trebuie sa dai bani, dar daca muncesti aiwinking. Ciau!