| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa fii numit prost daca nu te joci sau vizionezi ceva popular?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Este normal in societatea noastra plina de oameni,, open mind'' rolling on the floor. Prin vorbele lor isi oglindesc prostia. Sa le spui asta si sa ii feliciti, poate le scoti si niste diplome personalizate la imprimanta care le arata gradul de inteligenta si le faci cadou, chiar in fiecare an, ca sa le amintesti ce persoane ingrozitoare sunt.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie mi-a zis cineva că ar trebui să-mi fie rușine că nu vreau să mă uit la Game of Thrones laughing)))))).

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Ce om normal se uita la Game of Thrones?

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Credeam că toți laughing

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

E cel mai overrated serial din istorie.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu m-am uitat de curiozitate la cateva episoade cand am avut timp. Pare ca au combinat mai multe carti intr-un serial de buget redus... Abia vedeai ce se intampla de la calitatea joasa a imaginii...

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Fiecare alege ce sa faca si ce sa nu faca! Jocurile si ceea ce e multi vizionat nu asigura o cultura generala!
Nu este nimic rau sa stii cam despre ce este vorba! Sa nu te simti prost cand cineva vorbeste despre ele si tu nu stii
E o altfel de generatie si nu trebuie sa pui la suflet..sunt lucruri mai grave in viata!
#staiincasa!