| anonim_4396 a întrebat:

Este o casiera la Lidl care ma enervează teribil. Se uita ciudat la mine. Îmi vine să o întreb :
- Păpușă, suferi de vreo boală rară de te uiți asa ciudat la mine?

Nu suport când cineva se uita insistent la mine. Mai ales ca ei nu i-am făcut nimic, decât unui paznic de acolo care m-a acuzat de furt pe nedrept, (si nu o data sau de doua ori) a fost concediat si amendat.

Nu știu acum ce au toți cu mine, ma rog nu toti, câțiva doar... de parca ar avea vreo legătură cu acele incidente.
"Uite ca m-am si enervat" - Viorica Dancila

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai o față mai ciudată

| Cosmin86 a răspuns:

Si de ce nu-i zici nimic?

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Da-o încolo... happy
Acum mă doare capul, asta e marea filosofie. =) voiam sa ma apuc sa citesc ceva, și durerea asta de cap nu se ameliorează. sad

| Celcestietot a răspuns:

Eu ii analizam privirea și chiar o întrebam dacă este vreo problemă. Poți face și tu astawinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Pe genul ăștia de oamenii nu prea îi poate înțelege nimeni. Se hrănesc cu asta, le place când văd ca te simți prost. Ce aș putea sa spun... atâta minte au

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, nici eu nu îi înțeleg. Ar fi tare să îi arunci și tu aceeași privire și să faceți concurs de clipit laughing! Poate auzi dintr-o dată *pazaaa!*

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

rolling on the floor)) pazaaa, mă hărțuieste

| Nemessys a răspuns:

Poate asa e fata ei, urata.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Nu, dar si aseară asa s-a întâmplat.
Un client i-a mulțumit, i-a zâmbit si ea. Si cand am apărut eu, parca il văzuse pe Hitler. E de prost gust, stii?

O sa i-o spun, cand o sa fie multa lume. Gen, cand nu va răspunde la salut, sau se va uita urat. Proasta!

Parca l-ar vedea pe Dincă care a sechestrat-o si i-a dat mumu. rolling on the floor
Da nu ca o fac cu apa si oțet, numa' să se ivească ocazia.
Ma face sa ma simt extrem de prost, când ies din magazin ma întreb dacă chiar arat ciudat, sau expresia fetei mele e ciudata.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie in locul tau mi s-ar rupe si de ea si de ce ar crede ea despre mine sau alte chestii. Si daca tot m-ar deranja asa de mult as alege alta casa sau alt magazin.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

rolling on the floor mda... bine zici