| anonim_4396 a întrebat:

Este un cadou pe care vi l-ati dori de Craciun, in mod special?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

As vrea sa imi achite mos craciun, datoriile la bancii si apoi sa am sanatate si eu si familia mea, asta imi doresc cel mai mult sa ajung la zeroo ca datoriile

5 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Imi doresc un vis... sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei, am mai vazut intrebari de genul acesta pe site! Daca s-ar lua mosul dupa noi.hee heear ramane fara bani! Ce vreau eu in mod special? Iubire, intelegere si sanatate pentru toata lumea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nop, nu-mi trebuie nimic in mod special. Cadouri imi placea sa primesc in copilarie, acum nu mai simt nevoia. Tot ce imi doresc, imi cumpar singurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alinus.h, ce vis iti doresti?batting eyelashes

| blu_4701 a răspuns:

Îmi doresc o bicicletă, pe bune.