| MulteeIntrebarii a întrebat:

Este vreun bazin de inot in Bucuresti unde poti merge sa inoti de agrement oricand?
Nu inteleg de ce au unele program din asta... 21-22... wtf? Platesc 300 RON sa vin o ora la miezul noptii? Exista ceva de bun simt, sa pot merge oricand?
Mersi pentru sugestii!

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Probabil pentru că la sălile de înot olimpice, bazinul este ocupat în cursul zilei de către cei care fac înot de performanța. Cu toate acestea, ora 21 imi pare exagerată.
Programul cu publicul în orașul meu incepe de la ora 18:00.
Nu sunt din București pentru ca să iti fac o recomandare, însă cu siguranta trebuie să fie un bazin unde să poți merge chiar si în cursul zilei.