| PrintesaGumitaa a întrebat:

Esti in cautare de prieteni? Te plictisesti si nu ai cu cine socializa? Esti mai timid de fel?
Hai pe discord si vorbeste cu noi! :D
Nu vei regreta!

Link: http://discord.gg/NDSJM3

24 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Este party de party acolo, cultura și tot ce vreți, au și pornnno cu pisici la categoria adulți. Nu veți regreta

| SilentRain a răspuns:

Poti sa pui un link nou? =)

| mentholinks a răspuns:

Da sigur.

| deeeaqq a răspuns:

A venit puterea dragostei și pe TPU.

| Meme10Memu a răspuns:

Mereu.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am fost pe mai multe servere de genul asta si... poveste lunga, parca mi s-a facut scarba

| PrintesaGumitaa explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu fi rea happy

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

L-am facut pe ray sa se enerveze, mi-am pierdut toata vara cu discordul lui si vacanta la mare incercand sa gasesc jumate de explicatie si eventual sa-mi cer scuze si n-am rezolvat nimic happy tongue

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Și eu am rămas profund dezamăgita de Ray, ar trebui sa ne facem o fundație cu numele -Exista viată după Ray-
laughing
No asta este, nu te lasa demoralizata cu siguranță o sa îti faci prieteni noi happy

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru SilentRain):

Stiu, dar acum "badea" e happy laughing dupa ce mi-am pierdut o vara imi vine sa-i zic o taraneasca

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Crede-ma nu e happy, nu te oftiga doar apreciază timpul pierdut cu el

| PrintesaGumitaa explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Vorbesti de parca ati fost intr-o relatie iar el a fost cea mai mare greseala a vietii tale laughing.
Pe discord ai stat cu noi doar 2-3 zile iar nimeni nu te-a obligat sa intri, ai intrat singura, deci nu mai da vina pe altii pentru ceva ce ai facut cu mana ta.
Priveste lucrurile asa, daca nu "pierdeai" timpul pe TPU sau discord, pierdeai pe alte site uri, nu poti sa spui ca nu e asa.
Dupa parerea mea e tot una. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Puterea dragostei" rolling on the floor
Are vreo legătură cu emisiunea foarte populară printre bunicuţe?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bunicuţele nu merita sa fie iubite?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Am zis eu că nu?
Ce legătură are cu ce am întrebat eu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa te enervez un pic my love

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pe TPU n-ai nicio şansă să mă enervezi.

P.S:Nu mă lua cu "my love".winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa nu facem spam, intrebarea mea, crezi ca astfel de aplicati de dating ajuta cu adevarat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Corect,hai să ne oprim aici.

P.S:Cererea de stop ignor nu ţi-am trimis-o ca să ne reluăm convorbirile pentru că ştiu şi eu şi cred că ştii şi tu la ce o să se ajungă până la urmă...din nou.Am zis să nu te bag în aceeaşi oală cu categoriile de useri care intră acolo.

| CdeMetal a răspuns:

De cand am intrat pe acest server de Discord viata mea s-a schimbat in bine

| SupMates a răspuns:

Limitele de varsta care sunt?happy

| RAY a răspuns (pentru SupMates):

Nu exista

| SupMates a răspuns (pentru RAY):

Pare interesant