| anonim_4396 a întrebat:

Ești într-o padure amazoniană, maimuțele te atacă, iar în zona e un câine și le sperie, tu ești fericit că nu ai murit decapitat de maimuțe turbate.
Iei cu tine câinele, rămâi fără mâncare și ești nemâncat de 2 săptămâni, ai la tine doar un chibrit, ai mănânca câinele?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nu, Bear Grylls nu ar face asta laughing!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

HaHaHa! tare asta
Ala s-ar manca si pe el doar ca sa supravietuiasca laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe laughing. Dar de ce sa nu pastrezi cainele ca si garda si sa vanezi necuvantatoare?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ntz.Nu fura curent! big grin
De la "vreau să dispar" și "vreau să nu mai doară " la o decizie foarte grea, fara alte voi.

Tu sau el?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fur laughing! As mai astepta, poate asa se arata o portita de scapare, deci nu-mi mananc cainele rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Dar în continuare ai fi avut nevoie de ajutorul cainelui, maimutele s-ar fi întors si tu ai fi fost mâncat sătul(daca ai fi ales sa papi cainele)Apoi maimutele ar fi lasat în urma lor o buna parte din hrana lor si ti-ai reveni. Mai departe te-ai fi descurcat, povestea s-ar încheia cu un final fericit.
Chiar si asa, îmi place ca ai fost sincer si nu ai facut abuz de raspuns

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine gandit! Am incercat sa fie bine pentru toti, ca pana la urma m-a salvat, nu happy?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Asa este.winking

12 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

De necesitate, sau mai degrabă din disperare probabil că dacă. În realitate o jungă are multe chestii care pot fi mâncate, înclusiv insectele.

| Speranta12 a răspuns:

Intrebarea mai directa e sa mori de foame sau sa mori de singuratate?

| anonim_4396 explică (pentru Speranta12):

Chiar asa. Sa mori de foame sau sa te prapadesti de singuratate?

Răspuns utilizator avertizat