| RAY a întrebat:

Esti o persoana timida,antisociala,introvertita,nu prea ai prieteni,esti mai mereu singur/a,ai o gandire negativa, te temi de absolut tot, iti este frica sa incerci ceva nou, te regasesti in aceste calitati?

Răspuns Câştigător
| MarioDesteptu a răspuns:

Introvertitului nu ii place galagia si agitatia. Se poate socializa si in grupuri mici. De asemenea, introvertitului ii place sa stea si singur, ceva mai multa vreme.
Nu inseamna ca extrovertitul este mai bun, sunt doar oameni diferiti.

20 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unde-s calitatile?
Timid am fost, teama de nou e mai mult o preferinta in favoarea stabilitatii.
In rest, nu ma regasesc.

| Drimmero a răspuns:

Nu ma regasesc in niciuna de aici.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Esti opusa acelor calitati?

| Drimmero a răspuns:

Astea numai calitati nu sunt.
Nu ca sunt neaparat opusul si sunt pe alta extrema, doar ca nu ma regasesc. Tu te regasesti?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Timida,antisociala,introvertita,nu prea ai prieteni, esti mai mereu singur, gandire rationala, imi este frica cateodata sa ies din zona de confort

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man nu sunt calitati dar nici defecte pur simplu asa esti ca persoana

| Freya1 a răspuns:

Da,si nu sunt calitati sunt defecte...

| solo123 a răspuns (pentru Freya1):

A fi introvertit este defect? De ce?

| Freya1 a răspuns (pentru solo123):

Pai daca esti prea inchis in tine si nu comunici, nu iesi in societate, nu te adaptezi in lume cum este nu defect?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Bine spus.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

winking

| MarioDesteptu a răspuns (pentru Freya1):

Introvertitului nu ii place galagia si agitatia. Se poate socializa si in grupuri mici. De asemenea, introvertitului ii place sa stea si singur, ceva mai multa vreme.
Nu inseamna ca extrovertitul este mai bun, sunt doar oameni diferiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Se pare că sunt plină de defecte.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti total opusa sa inteleg?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu total.2 ar fi bune.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cum naiba de vad intrebari cu uni care se plang de viata lor iar la intrebarea mea vad numa persoane fericite

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Fericite"Dacă lumea ta nu e neagră nu înseamnă că e roz. Poate fi gri.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Lumea mea e insati iadul sunt lucifer, imi pare bine de cunostinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vad nici o calitate acolo. Ci mai mult o persoana speriata de bombe. Doamne feri asa ceva.

| immaBeast a răspuns:

Si pe langa astea mai vreau sa ma si omor.
Si nu, nu sunt calitati.

| MarioDesteptu a răspuns:

Eu da cam asa sunt