| Motan_Soimu_1982 a întrebat:

Eu am ridicat cu o mana 100 cu cealalta 100 peste 1 saptamana pana sau facut 300 si am 12 ani si nu am luat proteine si barele au 10kg si am lucrat doar bratele deci raman mic?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ridicat unele de 500 cu o muna si cu cealalta tot 500 si am 2m
Nu ramai mic
Am 11 ani

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Antrenamente de copii mici...

MUschii se fac cu PUTINE repetari ( 500? esti la aerobic cumva? )

La muschi faci maxim 8 repetari... daca POTI peste 8, maresti greutatea ( NU numarul de repetari ).

500 de repetari = pierdere de vreme, antrenament de copil mic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu ma iei in serios?