| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu cred ca fumam sa ne convingem ca ce scrie pe pachetele de tigari nu e real.Vedem tigarile ca pe moartea si de frica fumam sa ne amagim ca moartea nu e cum scrie pe pachetele de tigari.Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce intrebi? Oricum tu nu fumezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Sa stii ca DA!
Chiar acum am un pachet cu tigarea aia incovoiata, asa ca fumez cu o frica maxima de impotenta. big grin

| August99 a răspuns:

Fumam cu teama de a nu ajunge cum scrie pe pachet

| miolina a răspuns:

Nu crezi pana nu vezi bolile fumatului. Si atunci va fi prea tarziu. Il vei intreba pe medic : De ce nu mi-ai spus sa nu fumez?