| MJo a întrebat:

Eu cred că ÎN GENERAL iubirea și fericirea sunt virtuți ale oamenilor "proști". Dacă aș avea de ales, aș alege în orice moment să fiu și eu un "prost". Dar pentru că am spus "în general", înseamnă că există și excepții. Ei bine, cum poți să devii o excepție?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca iubirea, empatia este singurul lucru care a mai ramas si care e face umani, a iubi nu inseamna a fi prost poate credul, fraier in unele cazuri